Кодекс ділової поведінки

Кодекс ділової поведінки Abbott

 • Вступ

  1. Як користуватися цією електронною книгою
  2. Лист генерального директора
 • Наш Кодекс у дії

  1. Чесність, справедливість і сумлінність
  2. Прийняття рішень
 • Наші клієнти

  1. Пацієнти і споживачі
  2. Думка працівників сфери охорони здоров’я
 • Наша продукція

  1. Якість продукції
  2. Просування продукції
 • Передова наука

  1. Інновації
  2. Передова наука
 • Наші люди

  1. Співробітництво
  2. Наш зв’язок один з одним
  3. Повідомлення про проблему
  4. Рівні можливості
  5. Справедливе ставлення
  6. Умови праці
 • Наші громади

  1. Залучення громади
  2. Екологічна відповідальність
  3. Внески на політичні цілі
 • Як ми працюємо

  1. Добросовісне ведення бізнесу
  2. Запобігання конфлікту інтересів
  3. Захист майна та репутації компанії Abbott
  4. Конфіденційна інформація
  5. Боротьба з хабарництвом
  6. Подарунки, гостинність і розваги
  7. Точність бухгалтерських книг і обліку
  8. Дотримання законодавства
  9. Добросовісна конкуренція
  10. Застосовність
  11. Відмови та поправки

Не мовчіть

Ми пропонуємо декілька каналів, через які можна поставити запитання та повідомити про проблему. Щоб дізнатися більше про нашу програму передачі повідомлень, відвідайте веб-сайт speakup.abbott.com.

Звернення із запитаннями

Якщо Ви маєте запитання щодо Ваших обов’язків, зверніться до свого керівника, у Департамент етики та дотримання норм, у Департамент по роботі з персоналом або в Юридичний департамент.

Повідомлення про проблеми

Відвідайте нашу багатомовну Гарячу лінію Департаменту етики та дотримання норм, яка працює по всьому світу 24 години на добу 7 днів на тиждень, щоб повідомити про проблему щодо потенційного порушення цінностей та стандартів поведінки нашої компанії.

Ви також можете надіслати повідомлення на адресу investigations@abbott.com, щоб повідомити про потенційне порушення.

Час від часу Ви можете стикатися з ситуаціями, коли важко визначити правильний спосіб дій. Наша процедура прийняття рішень на основі принципів ОВР допоможе Вам поставити правильні запитання, щоб визначати спосіб дій, який відповідає цінностям компанії Abbott.

Натисніть кнопку «ОВР» (оцінка, вплив, рішення) вище, щоб почати.

О
В
Р
ОЦІНКА

ОЦІНКА

способу дій

ВПЛИВ

Оцініть можливий

ВПЛИВ

РІШЕННЯ

РІШЕННЯ

Це законно?

НІ

?

ТАК

Ваші дії можуть мати серйозні наслідки для Вас і для компанії. Зупиніться.

Зверніться за порадою до Юридичного департаменту.

Чи відповідає це політиці компанії Abbott?

НІ

?

ТАК

Ваші дії можуть мати серйозні наслідки для Вас і для компанії. Зупиніться.

Звіртеся з правилами та процедурами Департаменту етики та дотримання норм, запитайте свого керівника або зверніться до Департаменту етики та дотримання норм.

Чи відповідає це цінностям і культурі компанії Abbott?

НІ

?

ТАК

Ваші дії можуть мати серйозні наслідки для Вас і для компанії. Зупиніться.

Перегляньте розділ «Цінності та культура компанії Abbott» (що доступний у внутрішньокорпоративній мережі Abbott).

Як це відобразиться на пацієнтах і споживачах компанії Abbott?

ДАЛІ

Приділіть кілька хвилин для аналізу того, чи збалансовано їхні інтереси з інтересами компанії. Після того, як Ви закінчите, натисніть кнопку «Далі».

Чи могло б це негативно вплинути на репутацію компанії Abbott?

ДАЛІ

Ви б непокоїлися, якби це з’явилося в новинах або в заголовках газет?

Чи могло б це вплинути на будь-яких зацікавлених осіб компанії Abbott?

ДАЛІ

Якщо Ви впевнені, що Ваше рішення враховує інтереси всіх зацікавлених осіб, дійте.

Якщо Ви все ще не впевнені у правильності свого способу дії, розгляньте альтернативні варіанти, поговоріть зі своїм керівником, Департаментом етики та дотримання норм, Департаментом управління персоналом і/або Юридичним департаментом.

Вступ

Abbott

Кодекс ділової поведінки

Як користуватися цією електронною книгою

Як...

Переходити з одного екрану до іншого

Просто натисніть на стрілки «вперед» або «назад» (або, якщо Ви використовуєте планшет, просто змахніть екран вліво або вправо).

Виконати швидкий перехід вперед або назад

Перетягніть бігунок внизу екрана.

Використовувати інтерактивні можливості

Подивитися зміст

Шукати ключові слова та терміни

Подивитися процедуру прийняття рішень на основі принципів ОВР

Поставити запитання або повідомити про проблему

Знайти відповіді на часті запитання

Знайти додаткову інформацію по темі (примітка: деякі посилання відкриваються тільки в мережі компанії Abbott)

Лист генерального директора

1 / 62

Шановний колего!

Наша мета як компанії є настільки ж простою, як і важливою: ми тут, щоб робити речі кращими, простішими та більш зрозумілими.

Ми створюємо технології, що змінюють життя та допомагають людям жити кращим, повноцінним життям. Робити таку роботу є привілеєм, тому ми маємо робити її відповідно до наших благородних цілей та найжорсткіших і найетичніших ділових практик.

Щоб допомогти нам зробити це, компанія Abbott впровадила суворий Кодекс ділової поведінки. У нашому Кодексі викладені наші цінності та принципи, щоб кожен співробітник компанії Abbott по всьому світі розумів очікування та вимоги, що керують нашими діями від імені компанії Abbott.

Лист генерального директора

2 / 62

Основне повідомлення Кодексу є досить зрозумілим: ми, як співробітники компанії Abbott, маємо дотримуватися найжорсткіших стандартів, жити відповідно до найкращих ідеалів та завжди працювати чесно. Наш Кодекс має допомогти нам зробити це та захистити наш найцінніший актив як організації — нашу репутацію.

Дякуємо за те, що ви приділили нашому Кодексу ділової поведінки увагу, за дотримання його вимог та за його використання для прийняття рішень у вашій важливій роботі, а також за все, що ви робите для того, щоб Abbott була великою та хорошою компанією.

З повагою,

Роберт Б. Форд

Головний виконавчий директор

Наш Кодекс у дії


Зобов’язання нашої компанії полягає в обіцянці працювати заради здоров’я і благополуччя суспільства. Цю обіцянку ми виконуємо за допомогою своїх щоденних вчинків

Чесність, справедливість і сумлінність

4 / 62

Чесність, справедливість і сумлінність

Усі співробітники компанії Abbott на всіх рівнях організації зобов’язані дотримуватися цінностей компанії Abbott (новаторство, досягнення, турбота та стабільність) i діяти чесно, справедливо та сумлінно. Довгостроковий успіх компанії Abbott залежить від рішень, які ми приймаємо щодня. Всі ми повинні розуміти, як застосовувати цей Кодекс у нашій роботі та при прийнятті рішень, постійно діючи відповідно до цього Кодексу та сприяючи дотриманню цього Кодексу іншими особами, які працюють від імені компанії Abbott. Основна ідея Кодексу проста: розвиток нашої компанії та нашого бренда залежить від того, наскільки всі ми, співробітники компанії Abbott, будемо дотримуватися найвищих стандартів етики та діяти чесно, справедливо та сумлінно.

Прийняття рішень

5 / 62

Прийняття рішень

Abbott — це міжнародна компанія. Ми ведемо бізнес у більш ніж 150 країнах світу, і наші співробітники є представниками багатьох національностей з різною культурою та віросповіданням. Ми повинні визнавати глобальні наслідки наших дій і рішень і розуміти, що компанія Abbott зобов’язана дотримуватися численних законів, нормативно-правових актів та інших вимог, які є різними в країнах, де ми ведемо свою діяльність.

Прийняття рішень

6 / 62

Часом кожен з нас стикатиметься з ситуаціями, в яких буде важко визначити правильний спосіб дій у нових обставинах. Всі ми повинні розуміти принципи компанії Abbott, викладені в цьому Кодексі, а також правила та процедури компанії Abbott, які застосовуються до нашої роботи. У компанії Abbott є багато додаткових джерел, до яких можна звертатися за порадами та керівництвом, включаючи:

 • Колег
 • Керівників і начальників
 • Департамент етики та дотримання норм
 • Департамент управління персоналом
 • Юридичний департамент

Ці ресурси допоможуть у прийнятті рішень. Також у нас є процедура прийняття рішень на основі принципів ОВР, яка допоможе впоратися з питаннями, вирішення яких не є очевидним. Ця процедура допомагає проаналізувати альтернативи та можливі наслідки рішень, які ми можемо приймати в ході нашої роботи.

Крім того, Ви завжди можете отримати допомогу в роз’ясненні вимог цього Кодексу. Загальну підтримку та контактні дані співробітників Вашого місцевого або регіонального Департаменту етики та дотримання норм Ви зможете знайти на веб-сайті Департаменту.

Наші клієнти


Ми дбаємо про здоров’я наших пацієнтів, споживачів і суспільства

Пацієнти і споживачі

8 / 62

Для нас є пріоритетом здоров’я та добробут пацієнтів і споживачів.

Ми радо допомагаємо людям вести здоровий спосіб життя. Кожен день у нас є можливість покращувати життя людей та створювати більш здорове суспільство, виконуючи свою роботу. Турбота про людей є основою того, що ми робимо, і це є як величезним привілеєм, так і значною відповідальністю.

Думка працівників сфери охорони здоров’я

9 / 62

Ми поважаємо досвід працівників сфери охорони здоров’я, які надають нам поради щодо варіантів лікування та здорового способу життя.

Працівники сфери охорони здоров’я, такі як лікарі, фармацевти, медичні сестри, науковці або лаборанти, мають використовувати своє незалежне судження при прийнятті рішення щодо найкращого методу лікування їхніх пацієнтів на основі своєї освіти та досвіду. Ми віддані ідеї співпраці з працівниками сфери охорони здоров’я для надання їм своєчасної та точної інформації, яка допоможе їм у прийнятті рішень та наданні порад своїм пацієнтам. Ми можемо досягти нашої місії підтримки здоров’я лише завдяки стратегії реального співробітництва.

Наша продукція


Компанія Abbott здобуває хорошу репутацію за рахунок виробництва продукції незмінно високої якості

Якість продукції

11 / 62

Ми виробляємо та постачаємо безпечну, ефективну продукцію, якій довіряють люди.

Ми намагаємося підтримати найвищий рівень якості за допомогою нашого бізнесу. Ця робота починається з вибору постачальників матеріалів та виробництва нашої продукції і поширюється на маркетинг, продажі та постачання нашої продукції, зокрема через наших бізнес-партнерів – забезпечення високої якості є обов’язковим на кожному кроці нашого шляху.

Якість продукції

12 / 62

Наші зобов’язання щодо здоров’я та безпеки людей, які користуються нашою продукцією, є завжди найважливішими у всьому що ми робимо.

Ми зобов’язуємося вчасно визначати, оцінювати та вирішувати проблемні питання, пов’язані з безпекою продукції. Ми надаємо інформацію працівникам та організаціям сфери охорони здоров’я, яка їм потрібна для безпечного та ефективного використання продукції компанії Abbott, ми також спілкуємося з органами державного регулювання та охорони здоров’я у разі виникнення потенційних проблем з безпекою.

Ми вживаємо заходів, щоб запобігти розповсюдженню підробок, роботі нелегальних каналів та крадіжкам нашої продукції. Ми дотримуємося всіх застосовних правил торгівлі, таких як контроль за імпортом та експортом, виданих урядами для цілей зовнішньої політики та національної безпеки. Правила торгівлі включають санкції, обмеження щодо експорту певної продукції та заборону на ведення бізнесу з певними особами, групами та організаціями.

Просування продукції

13 / 62

Ми просуваємо та продаємо нашу продукцію чесно та сумлінно.

Наші заяви щодо нашої продукції у всіх матеріалах і повідомленнях будуть зваженими, правдивими та відповідатимуть затвердженій інструкції. Просуваючи нашу продукцію, ми надаємо інформацію, яка відповідає науковим доказам, найкращій медичній практиці та затвердженим вимогам до маркування продукції в країнах, в яких ми працюємо.

Просування продукції

14 / 62

Ми просуваємо нашу продукцію відповідно до цілей, для яких вона призначена та дозволена.

Діяльність компанії Abbott відповідає ліцен-зіям та дозволам, які ми отримуємо від держав-них органів влади, таких як Міністерства охорони здоров’я або органи ліцензування харчових продуктів і медикаментів, для рекламування, продажу та імпорту фармацевтичних препаратів, медичних приладів та іншої продукції. Ми дотримуємося законодавства кожної країни, де визначено як, де та коли ми маємо право просувати нашу продукцію (наприклад, Федеральний закон США про харчові продукти, лікарські препарати та косметичні засоби). Ми підтримуємо внутрішні правила та процедури, розроблені для забезпечення дотримання таких вимог, і дотримуємося їх, та діємо відповідно до урядових програм охорони здоров’я.

Передова наука


Ми просуваємо наукові та технологічні інновації, а також інноваційну продукцію для створення більш здорового майбутнього.

Інновації

16 / 62

Ми розробляємо та просуваємо нові рішення та продукцію у сфері охорони здоров’я з метою покращення наслідків лікування по всьому світу.

Ми задовольняємо потреби людини, досліджуючи інноваційні методи лікування та інноваційну продукцію, медичне обладнання, що рятує життя, а також нові підходи до охорони здоров’я. Ми розвиваємо якісно нову науку, технології та інноваційну продукцію для сприяння покращенням у сфері охорони здоров’я. Гарне здоров’я – це ключ до максимального використання нашими клієнтами свого потенціалу. Ми підтримуємо прагнення до здоров’я наших пацієнтів та споживачів протягом життя, надаючи інноваційну продукцію, розроблену для допомоги людям, щоб вони могли прожити найздоровіше та найповніше життя. Ми зосереджуємося на розробці інноваційної продукції, яка змінює наше життя на краще.

Інновації

17 / 62

Ми сприяємо розвитку культури інновацій, пошуку нових перспектив та плануємо непередбачувані ситуації.

Наші наполегливі зусилля щодо інновацій та нових перспектив супроводжуються ризиком. Хоча ми беремо на себе зважені ризики відповідно до цього Кодексу і наших правил, ми завжди вживатимемо заходів для завчасного пом’якшення ризиків, врахування можливих наслідків та відповідного планування.

Передова наука

18 / 62

Ми проводимо дослідження для отримання та надання об’єктивних і точних даних, які сприятимуть розвитку науки.

Ми проводимо дослідження з метою розвитку науки, на якій базується наша продукція: щоб розробляти нову продукцію, покращувати існуючі методи лікування та покращувати практичну діяльність у сфері охороні здоров’я.

Передова наука

19 / 62

При проведенні досліджень ми зобов’язуємося ставитися до учасників з гідністю та повагою і захищати їх від зайвих ризиків. Ми гарантуємо, що пацієнти, які беруть участь у дослідженні, розуміють сутність та ціль дослідження і відповідні ризики. Отримання інформованої згоди від учасників дослідження є важливою частиною нашого дослідницького процесу.

Ми цінуємо прозорість наукових досліджень і не намагатимемося неналежним чином впливати на підсумок будь-яких досліджень або звітів клінічних дослідників або інших науковців. Ми визнаємо важливість забезпечення достовірності даних досліджень та відповідних аналізів. Ми зобов’язуємося вчасно надавати точні результати досліджень стосовно нашої продукції, незалежно від того, позитивні вони чи негативні.

Коли дослідження проводиться для компанії Abbott або публікується від нашого імені, ми обираємо партнерів з високою медичною та науковою кваліфікацією. Ми застосовуємо високі стандарти при виборі цих партнерів, до цих стандартів входять вимоги до дослідників належним чином розкривати свої зв’язки з компанією Abbott. Коли ми співпрацюємо з іншими науковцями або лікарями стосовно досліджень та дослідницької роботи, ми зобов’язуємося розкривати фінансові та інші зв’язки повністю та достовірно.

Наші люди


Ми вважаємо різноманітність поглядів джерелом сили

Співробітництво

21 / 62

Ми сприяємо культурі відкритості, визнаємо, що різноманіття ідей та співпраця є рушійною силою інновацій.

Ми підтримуємо різноманіття, оскільки ми віримо, що воно створює креативність, інновації та енергію. Ми розуміємо, що для змін та задоволення широкого різноманіття потреб у сфері охорони здоров’я необхідні завзятість та стратегія співробітництва, вміння слухати своїх колег та враховувати всі думки.

Наш зв’язок один з одним

22 / 62

Наш зв’язок один з одним

Ми всі поділяємо відповідальність за те, що дотримуватися наших цінностей слід кожен день. Демонструючи і підтримуючи етичну поведінку, ми позитивно впливаємо на культуру компанії Abbott. Ми всі несемо відповідальність за розуміння того, як цей Кодекс застосовується у нашій роботі, та за розуміння ролі, яку ми відіграємо в компанії.

Керівники і начальники як лідери організації повинні демонструвати підтримку наших цінностей та подавати власний приклад. Ми повинні завжди просувати і підтримувати етичну поведінку наших співробітників. Керівники повинні забезпечувати, щоб співробітники розуміли свою відповідальність за дотримання цього Кодексу, і повинні сприяти розвитку робочого середовища, в якому співробітники можуть вільно ставити запитання та повідомляти про проблеми, не побоюючись помсти.

Повідомлення про проблему

23 / 62

Ми ставимо запитання, коли нам незрозуміло, який зробити вибір або які вжити заходи стосовно певних робочих ситуацій, або ми вважаємо певні дії невірними та висловлюємося й повідомляємо про будь-які порушення цього Кодексу.

Ставити запитання, якщо нам щось незрозуміло, та ставити під сумнів і повідомляти про будь-яку підозрювану неетичну ділову поведінку, порушення цього Кодексу або порушення наших правил і процедур є відповідальністю кожного.

Запитання, повідомлення про проблеми і пошук пояснень щодо вибору рішення або напрямку дій в незрозумілих ситуаціях допомагають нам визначити та запобігти проблемам більш ефективно. Коли Ви сумніваєтеся в тому, яке рішення правильне або які дії зробити, або в тому, чи є потенційне порушення, запитайте свого керівника або співробітників Департаменту етики та дотримання норм.

Повідомлення про проблему

24 / 62

Керівники та начальники несуть принципову відповідальність за те, щоб подавати власний приклад та забезпечувати, щоб співробітники розуміли вимоги Кодексу та несли відповідальність за дотримання цих вимог. Працівники на керівних посадах мають більший рівень відповідальності за розуміння і надання інформації про очікування компанії Abbott, та мають зв’язуватися з Департаментом етики та дотримання норм стосовно потенційних порушень Кодексу.

Усі повідомлення про потенційні порушення Кодексу будуть серйозно розглядатися, і стосовно них будуть вживатися відповідні заходи, такі як розслідування, виправлення ситуації, а за потреби — усунення проблем, підсумування помилок і запобігання повторенню проблемних ситуацій. Департамент етики та дотримання норм буде керувати будь-якими розслідуваннями можливих порушень цього Кодексу. Ви не повинні проводити будь-які розслідування самостійно. Від кожного з нас вимагається співпраця та дотримання конфіденційності у проведенні такого розслідування.

Усунення проблем, пов’язаних із порушеннями Кодексу, може включати в себе дисциплінарні заходи (у тому числі звільнення) або правові заходи в таких випадках:

 • Надання дозволу на порушення або участь у порушенні;
 • Відмова від співпраці у розслідуванні можливого порушення;

Повідомлення про проблему

25 / 62

 • Неспроможність начальника (начальників), якому підпорядкований порушник, виявити та повідомити про порушення, якщо така неспроможність відображає невідповідне керівництво або недогляд.
 • Навмисно неправдиве повідомлення про проблему або повідомлення з наміром поставити під загрозу будь-яку особу, пов’язану з діяльністю компанії Abbott, залякати таку особу або помститися їй.
 • Помста, наприклад, шляхом залякування, погрози, утиску або обмовляння будь-якої особи, яка добросовісно повідомила про порушення або потенційне порушення.

Переслідування будь-кого, хто повідомляє про проблеми стосовно ділової діяльності або стосовно Кодексу, неприпустимі. Про можливі переслідування слід повідомляти до Департаменту етики та дотримання норм або Департаменту управління персоналом.

Наша відданість роботі, яку ми виконуємо, спонукає нас не тільки дотримуватися законів, застосовних у нашій роботі, але і пам’ятати про етичні очікування, яким має відповідати керівник у такому бізнесі, як наш.

Рівні можливості

26 / 62

Ми надаємо рівні можливості для всіх співробітників.

Ми засновуємо наші рішення про прийом на роботу на основі бізнес-потреб, навичок, досвіду та результатів роботи. Компанія Abbott забороняє дискримінацію на основі расової приналежності, кольору шкіри, віросповідання, переконань, віку, статі, національного походження, гендерної приналежності або гендерного самовираження, сексуальної орієнтації, інвалідності, сімейного статусу, статусу військового або ветерана, чи іншого законодавчо захищеного статусу. Ми зобов’язуємося дотримуватися законів, які впливають на наші взаємовідносини з нашими співробітниками по всьому світу.

Справедливе ставлення

27 / 62

Ми прагнемо забезпечити, щоб кожен, хто працює в компанії Abbott, почував себе комфортно, відчував підтримку та отримував стимул бути успішним.

Компанія Abbott піклується та турбується про здоров’я і добробут своїх співробітників по всьому світу. Кожен, хто працює в компанії Abbott, повинен мати професійне оточення, вільне від залякувань і утисків. Компанія Abbott заохочує вклад кожного зі своїх співробітників у посилення атмосфери різноманіття та залучення на робочому місці, а також у недопущення на робочому місці негідної поведінки співробітників.

Справедливе ставлення

28 / 62

Ми ставимося до кожного з повагою і гідністю.

Наша повага до людей виявляється у тому, що ми робимо і як ми ставимося до кожного, з ким ми стикаємося в нашій роботі. Ми виконуємо свої зобов’язання один перед одним і стосовно запрошення, розвитку й утримання талановитих особистостей по всьому світу. Нам важливо, щоб робоча атмосфера будувалася на взаємній довірі, повазі та принципах, закладених у Кодексі. Ми повинні ставитися до інших справедливо та не використовувати у взаємодії з ними маніпуляції, приховування або введення в оману.

Умови праці

29 / 62

Ми докладаємо зусиль до забезпечення безпеки та відповідних умов на робочому місці для співробітник та інших осіб, які працюють для нас.

Необхідно негайно повідомляти керівництву про нещасні випадки та загрозливі ситуації. У зв’язку з нашою діловою діяльністю по всьому світі, ми також вживаємо заходів для запобігання та перешкоджання незаконним та невідповідним трудовим умовам, жорстокому або негуманному ставленню.

Наші громади


Ми розбудовуємо довіру до компанії Abbott з боку громадян кожної місцевої громади та у світі

Залучення громади

31 / 62

Ми прагнемо зміцнювати добробут громади через нашу продукцію і нашу роботу.

Ми маємо визначну історію підтримки громад, в яких ми живемо і працюємо. Ми віримо, що маючи гарне здоров’я, громади можуть процвітати. Через нашу діяльність, ділові стосунки, підтримку груп громади та добродійність ми робимо внесок у наші громади та допомагаємо нашим сусідам. В громадах, великих і малих, де ми працюємо, компанія Abbott прагне внести позитивні та довготривалі зміни у життя людей.

Екологічна відповідальність

32 / 62

Ми залучені до сталого розвитку та докладаємо зусиль до зменшення нашого впливу на довкілля.

Ми прагнемо мінімізу-вати наш вплив на до-вкілля по всьому світу, починаючи з відповіда-льного ставлення до вибору постачальників сировини та закінчуючи виробництвом, розпо-всюдженням і викорис-танням нашої продукції.

Ми працюємо над зменшенням використання енергоресурсів та інших природних ресурсів. Ми підтримуємо проекти, які генерують енергію з відновлювальних джерел, як у нашій роботі, так і в наших громадах. Ми шукаємо шляхи зменшення екологічного впливу нашої діяльності, наприклад працюємо над зменшенням кількості та переробкою відходів, а також виконуємо іншу діяльність, спрямовану на пом’якшення екологічних ризиків. Ми дотримуємося законодавства щодо навколишнього середовища, застосовного до нашої діяльності.

Внески на політичні цілі

33 / 62

Ми підтримуємо відповідне залучення до політичних процесів та залучення громади.

Компанія Abbott працює на підтримку державної політики, яка відповідає нашій місії та цінностям, і може надавати підтримку політичним кандидатам або зацікавленим групам, де доцільно. Закони, що стосуються внесків компаній на політичні цілі, складні, тому важливо, щоб грошові внески компанії Abbott та будь-які інші внески, надані від імені компанії Abbott, робилися лише після консультацій з Юридичним департаментом.

Як ми працюємо


Ми відповідально працюємо разом і дотримуємося цінностей компанії Abbott

Добросовісне ведення бізнесу

35 / 62

Ми ведемо бізнес етично і чесно, та прагнемо виконувати свої обіцянки у всіх аспектах нашої діяльності.

Ми всі підзвітні за нашу роботу і прийняття рішень у межах наших посад і сфери відповідальності.

У всіх своїх ділових стосунках з усіма людьми, з якими ми стикаємося в нашій роботі (колеги, клієнти, постачальники, працівники сфери охорони здоров’я, конкуренти та інші) ми повинні бути справедливими і відвертими стосовно того, як компанія Abbott веде ділову діяльність. Принцип добросовісного ведення бізнесу дуже важливий.

Запобігання конфлікту інтересів

36 / 62

Ми розглядаємо і вирішуємо будь-які конфлікти інтересів, перш ніж рухатися далі.

Конфлікт інтересів виникає, коли приватні інтереси співробітників компанії Abbott перетинаються, або здається, що вони перетинаються, з інтересами компанії Abbott. Ділові рішення повинні засновуватися на потребах компанії Abbott, а не на потенційних особистих вигодах або інтересах своєї сім’ї або друзів. Від кожного з нас очікується, що ми будемо користуватися здоровим глуздом і запобігати ситуаціям, які призводять до реального конфлікту інтересів або виникнення конфлікту інтересів.

Якщо конкуруючі дії, інтереси або стосунки утруднюють виконання вашої роботи об’єктивно і ефективно, або якщо Ви або члени Вашої родини можуть отримати невідповідні особисті переваги в результаті посади, що Ви обіймаєте в компанії Abbott, або у зв’язку з компанією Abbott, Ви повинні розкрити інформацію про потенційний конфлікт інтересів у відповідності до інструкцій компанії Abbott щодо конфлікту інтересів та не потрапляти у ситуації, в яких конфлікт інтересів може вплинути на вашу оцінку ділової ситуації.

Запобігання конфлікту інтересів

37 / 62

Ми ставимо інтереси компанії Abbott вище особистих інтересів при прийнятті рішень, пов’язаних з роботою.

Інтереси всієї організації мають переважати над інтересами Вашого бізнес-підрозділу, робочої групи або Вашими власними інтересами стосовно нашої роботи.

Наші посади в компанії Abbott та можливості, такі як зовнішні комерційні угоди або фінансові інтереси, які нам трапляються в ході роботи, мають бути використані на користь компанії Abbott, а не на власну користь. Ми не повинні конкурувати з компанією Abbott або допомагати іншим особам або компаніям це робити. Нашим пріоритетом має бути підтримка інтересів компанії, коли виникають такі можливості.

Захист майна та репутації компанії Abbott

38 / 62

Ми маємо захищати інтереси нашої компанії у своїй діяльності.

Це наша відповідальність – захищати та використовувати майно компанії Abbott (від фізичного майна, такого як транспортні засоби і комп’ютерне обладнання до інтелектуальної власності, торгових секретів і ноу-хау) обережно та забезпечувати його ефективне та відповідне використання. Ми повинні використовувати раціональне судження для забезпечення того, щоб майно компанії Abbott не було втрачене, вкрадене, використане не за призначенням або розтрачене.

Захист майна та репутації компанії Abbott

39 / 62

Репутація компанії Abbott – це один з найважливіших активів. Ми всі несемо відповідальність за розширення і захист репутації компанії Abbott. Кожен з нас несе особисту відповідальність за будь-які погляди або зміст публікацій або інформації, розповсюджених серед людей за межами компанії.

У зовнішніх взаємовідносинах ми повинні думати про те, чи можуть наші дії визначатися як пов’язані з компанією Abbott, і обмірковувати, як наші заяви стосовно нашої роботи можуть відобразитися на нашій компанії. Це особливо важливо в контексті соціальних медіа, де взаємодія відбувається швидко і динамічно та може бути значною мірою очевидною. Необережне спілкування може становити значний ризик для репутації компанії Abbott. Ми всі несемо відповідальність за застосування обачних комунікаційних стратегій в нашому спілкуванні і захист конфіденційної інформації компанії Abbott.

Конфіденційна інформація

40 / 62

Ми поважаємо та оберігаємо конфіденційну інформацію, включно з персональною інформацією.

Один з найбільш цінних активів компанії Abbott – це конфіденційна інформація. Конфіденційна інформація — це інформація, яка відсутня в публічному доступі та включає в себе дослідницькі проекти та проекти з розвитку, торгові секрети, бізнес-плани, виробничу рецептуру та процеси, умови договорів з постачальниками та клієнтами, інформацію про ціноутворення, дані щодо продажів, тендерну інформацію, тендерні заявки, цінові пропозиції, фінансові результати, що не є загальнодоступними, або будь-яку іншу інформацію, яка може бути використана на користь конкурентів компанії Abbott або може зашкодити компанії Abbott у разі розкриття.

Кожен з нас повинен бути пильним, захищаючи конфіденційну інформацію, та запобігати її несанкціонованому розкриттю або використанню. Конфіденційна інформація не повинна передаватися конкурентам. Ці зобов’язання можуть тривати і після закінчення роботи у компанії Abbott.

Так само ми поважаємо права інтелектуальної власності, що належать іншим, і не будемо невідповідно отримувати або використовувати їх конфіденційну інформацію.

Конфіденційна інформація

41 / 62

Зловживання конкретною конфіденційною інформацією заборонене законодавством, таким як Закон про заборону операцій з використанням конфіденційної інформації на основі інформації, якої немає в загальному доступі. Операції з використанням конфіденційної інформації – це неетично і нелегально, і ми не повинні купувати або продавати цінні папери компанії Abbott, або інших компаній, які ведуть або планують вести ділову діяльність з компанією Abbott, на основі такої інформації.

Ми поважаємо приватність тих, хто нам довіряє приватну інформацію, включаючи наших колег та людей, які рекомендують, призначають або використовують нашу продукцію. Коли ми збираємо персональну інформацію в ході ведення ділової діяльності, ми відповідним чином інформуємо людей, чию інформацію ми збираємо, про те, як вона буде використовуватися, і отримуємо відповідну згоду або дозвіл. Ми не торгуємо персональною інформацією і не отримуємо персональну інформацію з джерел, які не мають дозволу на надання такої інформації.

Ми захищаємо персональну інформацію та інформацію з обмеженим доступом від несанкціонованого розкриття і використання. У багатьох місцевостях існує суворе законодавство, яке вимагає, щоб компанії захищали персональну інформацію, яка збирається і використовується в ході ділової діяльності, зокрема щодо особливо вразливих категорій персональної інформації, і ми зобов’язуємося розуміти і дотримуватися цих вимог.

Боротьба з хабарництвом

42 / 62

Ми активно протидіємо шахрайству, хабарництву та корупції. Ми ведемо бізнес у чесний спосіб.

Так само, як і пацієнти, члени родин і ті, хто доглядають хворого, ми хочемо, щоб наші лікарі, медичні сестри та фармацевти, використовуючи професійне судження, рекомендували продукцію та лікування, які найкращим чином відповідали б нашим потребам. Пацієнти та споживачі повинні мати змогу покладатися на незалежне судження своїх лікарів, не турбуючись, що на ці судження неналежним чином вплинули заохочення компаній, що прагнуть просунути свою продукцію.

Як громадяни, ми хочемо, щоб наші урядовці приймали рішення, що слугують найкращим інтересам людей. Такі урядові рішення не повинні прийматися під неналежним впливом компаній, які прагнуть отримати сприяння їх корпоративним інтересам, надаючи заохочення державним службовцям.

Боротьба з хабарництвом

43 / 62

Рекламуючи та продаю-чи нашу продукцію, ми навчаємо та інформує-мо працівників сфери охорони здоров’я, але не втручаємося у їхні незалежні професійні судження. В жодному разі неприпустимо про-понувати або надавати будь-що, що прямо або опосередковано прино-сить вигоду державним службовцям, працівни-кам сфери охорони здоров’я (таким як лікарі, фармацевти, медичні сестри, дослідники або лаборанти) або будь-яким іншим особам, з метою продажу продукції компанії Abbott або отримання переваг у бізнесі. Так само неприпустимо надавати будь-що, що має цінність, у якості «винагороди» за будь-які колишні або існуючі взаємовідносини з компанією Abbott.

Законодавство про протидію хабарництву, корупції та відкатам робить надзвичайно важливою демонстрацію наших зобов’язань щодо запобігання неналежному впливу у ділових операціях у всіх наших взаємовідносинах. Закон США про корупцію за кордоном (FCPA) та інше відповідне національне законодавство у цих сферах потенційно може бути застосоване до діяльності компанії Abbott по всьому світі, а хабарництво є незаконним усюди.

Будь-який працівник компанії Abbott повинен проактивно управляти взаємовідносинами з надавачами послуг (такими як дистриб’ютори, консультанти, доповідачі та промоутери) з метою забезпечення того, щоб послуги, які надаються від імені компанії Abbott, надавалися у відповідності до наших очікувань та з дотриманням застосовного законодавства. Ми повинні проводити комплексну перевірку контрагентів на відповідність при виборі постачальників послуг, пропонувати оплату за послуги на рівні ринкових цін і ретельно документувати платежі за послуги, штрафи, гонорари та подібні платежі.

Подарунки, гостинність і розваги

44 / 62

Подарунки, гостинність та розваги

Оскільки принципи протидії хабарництву вимагають, щоб ми ніколи не пропонували та не надавали будь-що, що прямо або опосередковано приносить вигоду будь-якій особі, з метою отримання ділової переваги, ми встановлюємо обмеження стосовно подарунків, гостинності та розваг. Наші правила та процедури, які стосуються обмежень і звітування про матеріали для нагадування про бренд, традиційні та інші подарунки, пригощання та гостинність призначено для того, щоб гарантувати, що ми не надаємо будь-яких переваг, які можуть впливати на професійне судження.

Точність бухгалтерських книг і обліку

45 / 62

Ми оцінюємо досягнення ретельно.

Наша офіційна бухгалтерська звітність, внутрішній облік, документація та публічні заяви повинні точно відображати сутність і факти про нашу діяльність. Коли ми оцінюємо або описуємо наші успіхи, невдачі та повсякденну роботу, факти повинні надаватися у відповідному контексті та з адекватною підтримкою, щоб зрозуміти реальну природу нашої діяльності та транзакцій. Наша бухгалтерська звітність повинна відповідати застосовним стандартам бухгалтерської звітності, чинному законодавству, а також правилам, процедурам і заходам контролю компанії Abbott.

Коли ми включаємо у звітність інформацію про ціноутворення або платежі та предмети, які мають цінність і були надані лікарям та іншим клієнтам, інформація повинна бути повною та точною. Багато урядів по всьому світу мають суворі закони стосовно повідомлення про ціни та повідомлення про певні платежі працівникам сфери охорони здоров’я. Ці закони допомагають захистити платників податків, які в кінцевому рахунку платять за деякі або всі закупівлі у сфері охорони здоров’я. Компанія Abbott прагне до забезпечення точною інформацією, щоб дозволити урядам, страхувальникам та іншим зацікавленим сторонам приймати інформовані рішення.

Дотримання законодавства

46 / 62

Ми дотримуємося всіх законів, нормативно-правових актів і вимог компанії Abbott, які застосовуються до нашої діяльності.

Від кожного співробітника компанії Abbott очікується, що він буде дотримуватися всіх законів і правил, процедур, принципів і стандартів компанії Abbott, включаючи цей Кодекс. Це основна вимога та умова працевлаштування.

Дотримання законодавства

47 / 62

Правила та процедури компанії Abbott охоплюють теми, що стосуються важливих аспектів нашої діяльності, включаючи дотримання норм у сфері охорони здоров’я, якість, розробку, митницю та торгівлю, фінансування, безпеку, закупки, людські ресурси та інформаційні системи, щоб забезпечити дотримання нами значної кількості законів і нормативно-правових актів, якими керується наш бізнес. Такі правила та процедури надають нам можливість виявляти та виправляти діяльність, яка не відповідає викладеним у них вимогам, і запобігати такій діяльності.

Як співробітники глобальної компанії, ми повинні пам’ятати, що закони однієї країни можуть застосовуватися до принципів нашої роботи в інших країнах. Ми повинні пам’ятати про вимоги для кожної місцевості та шукати роз’яснень Юридичного департаменту та Департаменту етики та дотримання норм, у разі виникнення запитань, що стосуються застосовності вимог.

Добросовісна конкуренція

48 / 62

Ми гарантуємо, що будь-які взаємовідносини, які ми маємо з конкурентами, є відповідними.

Ми маємо витримувати жорстку конкуренцію на ринку, щоб найкращим чином задовольняти потреби наших клієнтів та збільшувати біржову вартість акцій наших акціонерів.

Добросовісна конкуренція

49 / 62

Для досягнення цього, ми не будемо укладати угоди або займатися діяльністю, що несправедливо обмежує конкуренцію. Ми зобов’язані дотримуватися законів про захист конкуренції у кожній країні, в якій ми працюємо. Ці закони забороняють угоди, які усувають конкуренцію або перешкоджають їй, і застосовуються до багатьох аспектів нашого бізнесу, й зокрема до взаємовідносин з конкурентами, цін та умов продажу дистриб’юторам та іншим клієнтам і маркетингової та торгової практики. Закони про захист конкуренції дуже складні, а покарання за їхнє порушення можуть включати високі штрафи та навіть ув’язнення. Важливо, щоб Ви не залучалися до будь-якої діяльності, яка може вважатися антиконкурентною, і консультувалися з Юридичним департаментом або Департаментом етики та дотримання норм у разі виникнення запитань.

Ми завжди повинні бути обережними, взаємодіючи з конкурентами. Ви не повинні обговорювати з конкурентами засекречені теми, пов’язані з діловою діяльністю, наприклад, ціни, умови продажу, плани щодо бізнесу або маркетингу, прибутки, витрати, виробничі потужності, рівні запасів або знижки. Ви повинні звертатися до Юридичного департаменту або Департаменту етики та дотримання норм за конкретними порадами щодо законів, які стосуються Ваших взаємовідносин з конкурентами, та повідомляти про будь-які невідповідні розмови з конкурентами.

Застосовність

50 / 62

Застосовність

Цей Кодекс розповсюджується на всіх службовців і співробітників компанії Abbott усюди, де діють її підрозділи та філіали. Цей документ визначає дії, які очікуються від усіх нас, і зокрема від сторонніх організацій, які діють від імені компанії Abbott, при здійсненні діяльності для компанії Abbott; це не трудовий договір.

Відмови та поправки

51 / 62

Відмови та поправки

Компанія Abbott буде публічно розкривати дані про будь-які відмови або поправки щодо цього Кодексу у випадках та обсягах, передбачених чинними законами, правилами та нормативно-правовими актами.

Будь-яка відмова від цього Кодексу для особи, на яку поширюється дія цього Кодексу, може бути надана тільки генеральним директором (або призначеною ним особою), за винятком того, що відмова для посадової особи з виконавчими функціями повинна бути затверджена Аудиторським комітетом Ради директорів компанії Abbott.

Ресурси для співробітників компанії Abbott

52 / 62

Ресурси для співробітників компанії Abbott

Керівник або начальник

Якщо у Вас є запитання щодо того, як наш Кодекс ділової поведінки застосовується до Вашої конкретної посади, краще за все почати з Вашого безпосереднього керівника або начальника.

Портал корпоративної політики компанії Abbott

Щоб дізнатися про наші корпоративні правила та процедури, які застосовуються до всієї компанії, відвідайте Портал корпоративної політики компанії Abbott.

Департамент етики та дотримання норм (ОЕС)

Департамент етики та дотримання норм – це корпоративний ресурс, спрямований на надання відповідей на Ваші запитання або роз’яснень у випадку сумнівів щодо цінностей та стандартів поведінки компанії.

 • Веб-сторінка Департаменту етики та дотримання норм – Завітайте на веб-сторінку Департаменту етики та дотримання норм, щоб отримати відповіді на різні запитання щодо етики та дотримання норм. Глобальні та спеціальні для кожної країни правила і процедури Департаменту етики та дотримання норм також можна подивитися на веб-сторінці.
 • iComply. Відвідайте iComply, щоб отримати доступ до прикладних програм і ресурсів, які стосуються дотримання норм, спрямованих на взаємодію з працівниками та організаціями сфери охорони здоров’я, а також із третіми сторонами.

Ресурси для співробітників компанії Abbott

53 / 62

 • Контактні дані Департаменту етики та дотримання норм. Звертайтеся до Департаменту етики та дотримання норм у будь-який час з будь-якими запитаннями щодо етики або дотримання норм, або у разі сумнівів щодо можливих порушень наших стандартів, викладених у письмовій формі, законів або нормативно-правових актів.
  • Корпоративний Департамент етики та дотримання норм. Телефонуйте за номером 1-224-667-5210 або звертайтеся за електронною адресою oec@abbott.com з будь-якими запитаннями стосовно етики та дотримання норм компанії Abbott.
  • Департамент етики та дотримання норм Вашого підрозділу чи Вашої країни.  Представник Департаменту етики та дотримання норм Вашого підрозділу чи Вашої країни може надати додаткову інформацію щодо правил, процедур та інструкцій Департаменту етики та дотримання норм Вашого підрозділу або країни.
 • Гаряча лінія Департаменту етики та дотримання норм. Відвідайте нашу багатомовну Гарячу лінію Департаменту етики та дотримання норм, яка працює по всьому світу 24 години на добу 7 днів на тиждень, щоб повідомити про свої підозри щодо потенційного порушення цінностей і стандартів поведінки нашої компанії. Ви також можете надіслати повідомлення на адресу investigations@abbott.com, щоб повідомити про потенційне порушення.
  • Компанія Abbott не допускатиме переслідувань будь-кого, хто добросовісно повідомляє про потенційні порушення наших стандартів, викладених письмово. У будь-якому добросовісному повідомлені дозволяється анонімність, захист від переслідувань гарантується, та конфіденційність зберігається.

Ресурси для співробітників компанії Abbott

54 / 62

Юридичний департамент

Якщо у Вас є запитання стосовно законів, нормативно-правових актів і припустимих ділових практик, Вам може допомогти Юридичний департамент.

Департамент управління персоналом

Щодо питань стосовно співробітників, наприклад проблем, які стосуються керівників та/або інших співробітників, зв’яжіться з представником свого місцевого Департаменту управління персоналом.

Інші ресурси

Для Вас можуть бути доступні інші ресурси:

 • Фінансовий департамент. Якщо Ваше запитання стосується бухгалтерського обліку або фінансів, зв’яжіться з місцевим Фінансовим департаментом.
 • Корпоративний аудит. Якщо у Вас є певні сумніви стосовно бухгалтерського обліку, внутрішніх методів контролю бухгалтерського обліку або питань аудиту, негайно повідомте про це Департамент корпоративного аудиту або Департамент етики та дотримання норм.
 • Департамент якості та регулювання компанії Abbott. Якщо Ви маєте запитання про якість і безпеку нашої продукції, зверніться до місцевого Департаменту якості та регулювання.
 • Глобальний департамент з питань довкілля, здоров’я та безпеки. Зв’яжіться з представником Глобального департаменту з питань довкілля, здоров’я та безпеки, якщо у Вас є запитання про фізичну територію або потенційні загрози.
 • Глобальний департамент закупівель. Якщо у Вас є запитання про відносини з постачальниками, зв’яжіться з Глобальним департаментом закупівель.

Запитання, що ставляться найчастіше

55 / 62

Запитання, що ставляться найчастіше

Запитання, що ставляться найчастіше

56 / 62

Запитання, що ставляться найчастіше

57 / 62

Запитання, що ставляться найчастіше

58 / 62

Запитання, що ставляться найчастіше

59 / 62

Запитання, що ставляться найчастіше

60 / 62

Запитання, що ставляться найчастіше

61 / 62

Запитання, що ставляться найчастіше

62 / 62

Abbott

цінності Abbott

нещасні випадки

підзвітність

підзвітний

принципи бухгалтерського обліку

бухгалтерський облік

точність

точний

досягнення

просувати

порада

вік

ОВР

поправки

боротьба з хабарництвом

антиконкурентна поведінка

боротьба з корупцією

боротьба з відкатами

антимонопольний

видимість

застосовність

затвердження

затвердити

звернення із запитаннями

активи

підтримка

дозвіл

пропонована ціна

Рада

книги

брендові вироби

сніданок

Закон про боротьбу з хабарництвом

хабарництво

ділові сувеніри

бізнес-плани

купувати

турбота

мобільний телефон

генеральний директор

брелоки

Голова

проблема

заповнення каналу

благодійність

благодійні внески

пожертва на благодійність

вибір

варіанти вибору

громадянство

клінічний дослідник

клінічне дослідження

клінічне випробування

лікарі-консультанти

Кодекс ділової поведінки

Кодекс

співробітництво

предмети колекціонування

колекції

зобов’язання

комунікація

громади

громадські групи

залучення громади

конкурувати

конкуренція

закони про конкуренцію

інформація про конкурента

конкуренти

комп’ютер

занепокоєння

конфіденційна інформація

конфіденційність

конфлікт інтересів

згода

споживачі

контактні дані

непередбачені обставини

трудовий договір

умови договору

підрядники

внески

основні цінності

коригуючий захід

корупція

витрати

підробка

сувеніри

креативність

сувеніри, що стосуються культури

культура

інформація про клієнта

клієнт

клієнти

небезпечні умови праці

конфіденційність даних

дані

обман

процедура прийняття рішень на основі принципів ОВР

інструмент прийняття рішень

прийняття рішень

прийняття рішень

деталізація

гідність

вечеря

дисциплінарний захід

розкриття інформації

знижки

дискримінація

відхилення

різноманіття

лікарі

пожертви

комплексна перевірка

предмети для навчання

електроніка

співробітники

стабільність

енергія

представницькі заходи

навколишнє середовище

рівні можливості

рівний

обладнання

етична поведінка

вимоги етики

стандарти етики

етика

доказ

виключення

очікувати

очікування

затрати

досвід

експортний контроль

експорт

справедливе співвідношення

добросовісне ведення бізнесу

справедлива ринкова вартість

справедливий

справедливість

сім’я

Закону США «Про боротьбу з корупцією у зовнішньоекономічній діяльності»

Управління США з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів

бухгалтерські книги

фінансові результати

справедлива ринкова вартість (СРВ)

зосереджуватися

Закон про харчові продукти, лікарські препарати та косметичні засоби

Закон про корупцію за кордоном

шахрайство

друзі

стать

подарунки

сумлінне повідомлення

солодощі

державні органи

державні програми охорони здоров’я

державні службовці

уряди

керівництво

переслідування

жорстоке ставлення

взаємини працівників сфери охорони здоров’я з пацієнтами

досвід працівників сфери охорони здоров’я

працівник сфери охорони здоров’я

працівник сфер охорони здоров’я

програми охорони здоров’я

наслідки заходів з охорони здоров’я

здоров’я

допомога

чесний

чесність

гостинність

як користуватися електронною книгою

ДУП

Департамент управління персоналом

імпортний контроль

імпорт

неналежний вплив

покращити

заохочення

включений

участь у суспільному житті

незалежний підрядник

незалежне судження

інформована згода

запроваджувати нове

інновації

інноваційний

інсайдерська торгівля

страхувальники

сумлінність

інтелектуальна власність

інтерактивні можливості

групи осіб, які мають спільний інтерес

інтереси, приватні

внутрішній облік

залякування

рівні запасів

розслідування

дослідники

інтелектуальна власність (ІВ)

судження

відкати

маркування

праця

лаборанти

ноутбук

закони

лідерство

приклад для наслідування

передовий

юридичний департамент

юридичний

звернення Голови Ради директорів & Генерального директора

такий, що рятує життя

втрата

обід

керівник

виробництво

прибутки

їжа

прийняття медичних рішень

Майлз Д. Уайт (Miles D. White)

використати не за призначенням

пом’якшувати

пом’якшення

гроші

китайські тістечка

природні ресурси

переміщуватися

закрита інформація

блокноти

медсестри

контактні дані Департаменту етики та дотримання норм

Департамент етики та дотримання норм (OEC)

реклама використання, не передбаченого інструкцією

використання, не передбачене інструкцією

Департамент етики та дотримання норм

службовці

реклама використання, передбаченого інструкцією

використання, передбачене інструкцією

відкритість

можливості

наслідки

власність

пацієнти

платіж

ручки, олівці

люди

особиста вигода

персональна інформація про здоров’я

персональна інформація

особисті інтереси

фармацевти

персональна інформація про здоров’я (ПІЗ)

лікарі

новаторство

види політики

кандидати на політичні посади

внески на політичні цілі

перспективи

упередження

дарунки

повідомлення про ціни

ціноутворення

недоторканість приватного життя

приватні інтереси

процедури

маркування продукції

продукція

професійне судження

рекламувати

рекламування

захист

охорона здоров’я

публічні заяви

купівля

якість

запитання

наукові дослідження& та розробки

расова приналежність

повідомлення про проблеми

рекомендувати

документація

переробка

нормативно-правові акти

регуляторні органи

регуляторний

взаємовідносини

виправлення

пам’ятки

поновлювана енергія

звіт

звітування

репутація

запит пропозиції

дослідження

науковці

ресурси

поважати

відповідальність

відповідальний

результати

помста

запит про надання пропозицій (ЗНП)

ризик

правила

безпечний

безпечність

продаж

умови продажу

санкції

закон Сарбейнса-Окслі

наука

наукове дослідження

цінні папери

безпека

продавати

продавання

спільна відповідальність

SOS

вибір постачальників

не мовчіть

висловлювання думки

простий

дослідження

результати досліджень

досліджувати

успіх

начальник

інформація про постачальника

запаси

сталий розвиток

талант

технологія

тендери

звільнення

той, хто звільняє

умови торгівлі

крадіжка

зарозумілий тон

тон

інструмент

торгова практика

правила торгівлі

торгові секрети

торгівля

прозорість

випробування

дрібнички

правдивий

посібник

Закон Сполученого Королівства про боротьбу з хабарництвом

Закон Сполучених Штатів Америки про корупцію за кордоном

Закон Великобританії про боротьбу з хабарництвом

несанкціоноване розкриття

неетичний

несправедливий

загрозливі умови праці

загрозливий

Закон США про корупцію за кордоном

цінності

порушення

відмови

зменшення кількості відходів

відходи

привітання

добробут

чому

робоче місце

списання

Сторінка

Титульна сторінка

Сторінка посібника

Можливо, Ви не зможете побачити всі функції цієї електронної книги або скористатися ними у Вашому поточному браузері.\n\nНатисніть «ОК», щоб переглянути Кодекс у форматі PDF, або натисніть «Скасувати», щоб продовжити роботу з електронною книгою.

ЗМІСТ
Інші важливі ресурси
У ЦЬОМУ РОЗДІЛІ
Ознайомтеся з нашою інтерактивною процедурою прийняття рішень на основі принципів ОВР: abbottworld.abbott.com/EthicsCompliance/cobc/Pages/Decision-Making-Aid.aspx
Розвиток нашої компанії та нашого бренда залежить від того, наскільки всі ми будемо дотримуватися найвищих стандартів етики.
Загальну підтримку та контактні дані співробітників Вашого місцевого або регіонального Департаменту етики та дотримання норм Ви зможете знайти на веб-сайті Департаменту (abbottworld.abbott.com/EthicsCompliance).
Ми повинні визнавати глобальні наслідки наших дій і рішень.
Ми ніколи не пропонуємо та не надаємо будь-що, що прямо або опосередковано приносить вигоду будь-якій особі, з метою отримання ділової переваги.
Цей Кодекс розповсюджується на всіх службовців і співробітників компанії Abbott по всьому світу.